prace:(

Anonymka zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, je mi 43. Celý život mám smůlu na práci.  Rodiče jsou oba VŠ, úspěšní. Já jsem „jen“ SŠ, tudíž černá ovce rodiny. Vystřídala jsem hodně zaměstnání (call centra,obchody,sklady), ale vždy se našel nějaký zádrhel. Nejsem dobrá v aktivním prodeji. Život mi taktéž ztrpčuje únanový syndrom, hlavně mi dělá problém vstávat ráno brzy. Ale lékaři nic nenašli. Cekově jsem nesebevědomá a hůř se adaptuji ve větším kolektivu. Vždy, když jsem někde nastoupila jako nová, tak mi nikdo nepomohl. Musela jsem se vše rychle učit sama za pochodu. Moje aktuální pracoviště opět nesplňuje má očekávání. Ale já už jsem zoufalá z nekonečných změn, pohovorů, zvykání si na nové lidi atd. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá anonymko.
co byste ode mne ráda. Doporučuji nalézt specializované pracoviště na unavový syndrom ve fakultní nemocnici v Praze  (ted nevím, ve které) – 2/3 případů dokáží nalézt příčinu. Z pohledu péče o duši – systematicky se zabývat osobním rozvojem. Když budete chtít, mužete mne kontaktovat – na živo nebo online https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.