"Přecvaklo mu "

Anonymm zeptal se před 2 roky

Radá bych se Vás touto formou chtěla zeptat a poradit se. S přítelem jsme spolu skoro 2 roky, neprožívali jsme žádné extrémni hádky,plánoval semnou budoucnost,společné bydlení. Oboum nám je 18. Ze dne na den mi zavolal že se semnou rozchází že v něm něco přecvaklo (nedokáže to sám vysvětlit, prostě nevi co se stalo), sbalil mi věci pro které sem si musela dojet. Nikdo nechápe co se stalo,že ze dne na den takhle obrátil,jinou slečnu prý nemá a ani nechce. Vůbec nevím jak bych mu mohla pomoci,ale nikomu nic nechce říct, tvrdi že neví co se děje že to sám necháme a že už mě ASI nemiluje. Přitom ještě o víkendu by nikdo nic nepoznal,smáli sme se, povídali si všechno úplně v pohodě. Předem děkuji za odpověď. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.