Představuji si mrtvé

Hany zeptal se před 1 rokem

Zdravím, mám takový problém. Vždy když někdo umře, koho znám, tak si ho moje hlava představuje, že ho pak jakoby vidím a mám strach nebo mě jakoby straší. Nemohu usnout. Někdy to trvá pár dní, někdy i týdny. 
Minulý pátek umřela kamarádky teta, včera jsem ji byla na pohřbu. Až do pátku jsem ji vždy večer “videla” v koutě. Včera jsem si přečetla na internetu, ze umřel jeden chlap. Neznám ho, jen vím o koho jde, protože jsem na instagramu sledovala profil jeho zeny. Takže vím o koho jde. Vypadalo to, ze mají krásný zivot, ale jen to tak vypadalo, protože spáchal sebevrazdu. No a já místo toho, abych měla klid od kamarádky tety, tak zas vidím jeho. A na dnešek jsem se tedy dost nevyspala.  Jsem velmi citlivá a dost přemýšlím.. Chtěla bych poprosit o radu, diagnózu, či jak se toho zbavit? Moc děkuji. Hezky den 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.