Prekvapeni po smrti

Jana zeptal se před 2 roky

Pred 3 tydny mi zemrela mama. Pocitovala jsem velky sok a smutek az do doby,co jsme zacali prebirat pozustalost. V byte, ze ktereho dostala mama s bratrem vypoved jsem objevila 14 tun odpadu. Byt musel byt vyklizen a vlastnima silama to nebylo mozne. Najala jsem vyklizeci firmu. Tendenci k neporadku a nevyhazovani zbytecnych veci u mamy byla vzdycky. Od roku 2014 me do bytu vlastne uz ani nechtela pustit. Kontakt jsme meli, ale jenom v mem byte. Dale jsme zjistili, ze ma velmi mnoho dluhu, plat meho bratra a invalidni duchod me postizene sestry sel na splatky dluhu. Nikdo o nicem nevedel. Jsem z toho vseho v soku, protoze co se tyce penez, delala vzdycky na nas dojem, ze hodne setri a ma vsechno v poradku.
Je mi z toho vseho uzko a jsem smutna, ze mela pred nami takova tajemstvi a navenek delala, ze je vsechno v poradku. Jako by byly v jednom tele dve osobnosti. Jedna ta ofizialni a druha zadluzena, zoufala a zijici v odpadkach. Nerozumim nicemu. A hlavne nevim, co jeste na nas ceka za prekvapeni. Poradte mi prosim, jak se s tim vyporadat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jani, 
doporučuji osobní setkání, kombinaci léčebné meditace a EFT – je třeba jít krok po kroku a odlupovat šlupky emocí, které máte s tímto stavem spojené …
základní věta v této situaci je: Mám se ráda a přijímám se, i když – jsem svou mamku neznala

  • i když moje mamka byla jiná, než jsem si představovala
  • i když ….

a jít po pocitech, které jsou s tím spojené….
Toto se po písmenkách vysvětluje obrtžně a efekt nejasný – osobní setkání je přínosnější.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.