Prestáva mi fungovať vzťah mám toto už dosť

Jana zeptal se před 3 roky

dobry den. Chcela by som radu som neviem či má budúcnosť môj vzťah s priateľom. Žijeme a vychádzame spolu kým si zas nepripomeniem že všetko nové čo sa deje v našom živote zabezpečujem ja . Ak máme mať sex tak idem ja knemu on za 3 rok čo sme spolu my nepovedal že chce mať sex či niečo podobné .. ak máme ísť do mesta či si len sadnúť a prehovoriť k sebe tak to musím povedať .. proste neviem vadí mi to a už ma to prestáva baviť chcem aby kumne prisiel a nieco urobil . Mám ho rada ale takto žiť nechcem pripadám si že žijem akoby som mala 50 a to mám po 20 .. hovorím otom snim a pozerá sa namna akoby som bola tá najhoršia na svete a robí sa že má vôbec nechápe ocom to rozprávam .. čo myslíte? 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.