priatelka-a-jej-mama

Roman zeptal se před 11 měsíců

Dobry den pisem Vam z dôvodu udalosti ktoré sa teraz udiali a stale sa dejú mam priateľku s ktorou som uz polroka má 14 byva v byte s mamou nevlastným ocom a jej malým bratom jej vlastný oco je polovičku roka v zahraničí a polovičku je doma. Priateľka ma so svojou mamou každý den hádky vkuse sa trapi zdeptáva ju to každý jeden den vkuse sa hada lebo jej mama ju za vsetko kritizuje zakazuje veci bez dôvodu kričí a proste zdeptava ze jej je az zle plače a takto to je každý den neni to kvoli nejakym zavaznostiam ale vzdycky si jej mama nájde nejaku maličkosť aby mohla no ale za 5hodin je uz pohode a jic sa nestalo ale to neni dobre zo strany mojej priateľky lebo je na tom každý den zle ze to nevládze uz riesis nebavi ju to nechuti jej jest (je velmi chuda) plus potom je nahnevaná na všetky takže aj na mna a jej nevlastný otec keďže je nevlatny nema k nemu taky vziať a on k nej uz vobec chová sa k nej bez citov a nejako ho to netrapi. Jej vlastný otec je aktuálne tu ale ten sa k nej zas chová ako ku 6 ročnému keďže to je jeho jediný syn a mozno aj povie ze moja priatelka za to nemôže ale moc to nepomôže lebo u neho nemôže vzdy prespávať a aj tak musí ist domov. Priateľka s jej mamkou vedia byt aj pohode chodia spolu na male výlety smejú sa spolu bavia sa. No ale ma to aj druhu stranu ze jej mama je koc historická domysla si a moc moc preháňa. Moja priatelka uz nevie co ma robit lebo to neni dobre na jej psychiku a kvôli tomu jej nechuti ani jest a tymto nechcem povedat ze sa jej mama o nu nestará to vobec maju sa dobre a su finančne zabezpečený ma toho az az a pride mi ze je niekedy jej mamou až moc rozmaznávaná. Priatelka chce mat s jej mamou pekny vztah ale nikdy im to nevydrží viac ako tyzden s nevlastným ocom sa nebavi a vlastny otec tu vzdy pre nu neni. No tak sa chcem spytat co by mala v tomto prípade robit a co by som po prípade mal robit aj ja.  ďakujem

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.