Přitahuje mě jeho bratr

anonimous36 zeptal se před 3 roky

Nemůžu si pomoct, ale hrozně mě fyzicky ale i povahou přitahuje jeho bratr. On už se mnou po několikáté flirtuje a není možnost ho jen tak přestat vídat jelikož se k budu k příteli stěhovat. Jeho bratr je zodpovědný, pracovitý, charismatický a skvěle vypadající chlap a vzhledem k tomu, že jeho žena je taková semetrika co z něj dělá spíš chůvu a svou kasičku, tak si myslím, že jakési porozumění a uspokojení hold hledá jinde. Se svým přítelem jsme 2 roky, máme mezi sebou běžné neshody které se vždy snažíme vyřešit. Ale od té doby co se mnou jeho bratr už podruhé dost silně flirtoval a snažil se navázat i fyzický kontakt, ho nemůžu dostat z hlavy, dokonce se na něj svým způsobem těším. Nevím co mám dělat, nechci svému příteli ublížit, miluji ho, ale ta představa na jeho bratra mě užírá čím dál víc. Myslím na jeho oči, tělo a představuji si jaké by bylo být chvíli nezadanou a oddat se tomu, jenže hned chvíli na to si strašně moc vyčítám co jsem to za přítelkyni a jak vůbec můžu takhle přemýšlet na jiným mužem, zvlášť když je to jeho bratr.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá anonymko,
kdybyste chtěla situaci skutečně uvolnit, bylo by vhodné se všemi  otevřeně o flirtování hovořit …. zeptáte se, co si bratr od toho slibuje a proč to dělá … jestli si vás chce vzít, tak že o tom budete uvažovat….  i příteli můžete říci, co se děje…. a že vás to i trochu baví….  když to budete potlačovat , pravděpodobně časovaná mina…
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.