Pritel

Alena Pazderova zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,hsem s přítelem 9rok a uz davno vim ze od nej nemohu cekat zadnou spolupraci ohledne deti,domacnosti a ani opory.V roce 2019 se propil po pivu do psychoticke poruchy po pivu ten rok byl pro mne peklo,obvinovabi z nevery apod qckoliv jsem nikd neverna nebyla,vzdycky zarlil i na me kamaradky a stale to pokracuje,kdyz jsem doma sama bez deti a jen si poustim film vola mi porad apod,jindy to nedela,pracuji ve stejne firme a stejne me stale bezduvodne podezira z nevery,jen proto ze s nim nechci spat,uprimne je mi 33 mam 12 a 7 letou dceru jsem na to vpodstqte sama bez opory a pred rokem smrt moji mamky nahle v nedozitych 49 letech.Tim jak me porad podezira me uplne presla veskera chut apod na sexualni veci.Ptam se proc?

A jeho rodina mi dala za vinu jeho leceni v Bobnicich hodne me to ovlivnilo.Muze to mit vliv vsechno na mou sex.aktivitu?s nim hlavne?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Alenko,
mám pocit, že vaše tělo a duše neví, proč by se mělo odevzdávat muži, který nespolupracuje … který k vám vysílá neduveru … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.