Přítel lituje, že nedokončil přeměnu.

Lenka Novakova zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám problém, se kterým si nevím rady. S přítelem jsme spolu teď po druhé už rok a půl. Předtím jsme měli trictvrte roku přestávku a předtím jsme spolu byli půl roku. V té době se mi svěřil, že není spokojený ve svém těle. Ale že na tom nic měnit nechce. Po půl roce jsme se rozešli, a on se pustil do hormonální léčby na přeměnu. Zase jsme byli v kontaktu, tu a tam kafe, vínko, ale jako přátelé. Já ho v tom podporovala, aby byl šťastný. Já měla tenkrát svůj vztah. Nic mezi námi nebylo, jen jsme se scházeli. Já začala být nespokojená ve svém vztahu, byla jsem unavená z vecnych brigad a on mě vzal do hotelu. Tím se ke mě vrátil a řekl i, že tech léků na přeměnu nechal kvůli mě. Že o mě nechtěl přijít a že si to asi musel zkusit a tak. Začali jsme spolu podruhé, ale v lednu jsem objevila náhodně emaily, kde se chtěl sejít s jednou takovouhle z těch premenenych lidi. O mně zmínka jen že nejsme vzatý, že spolu Jenom žijem, že toho nechal kvůli dětem, aby o ně nepřišel,a že lituje že to nedokončil. A že až mu skončí insolvence za dva roky, že do toho půjde. Připadala jsem si povedená. Do vztahu jsem šla naplno, pomáhám mu i z finanční krize, měla jsem pocit že mě má jen k bydlení a abych ho vytáhla z dluhu. No nic, promluvili jsme si, já to časem nějak vstřebává a začínala mu věřit, a teď jsem zase přišla na SMS stejného rázu s někým jiným. Zase hrozně lituje že proměnu nedodoncil a tak. Vubec nevím co čekat. Zůstane se mnou. Nebo se jednoho dne sbalí a půjde? Já ho miluju a neumím si představit že budu bezz něho. Ale zároveň ho nechci jako ženu, jestli mi tlrozumite. Říká mi že to co píše není pravda, nechápu proč někomu píše že je nešťastnej, když mě říká pravý opak, pořád mi říká že mě miluje, nevím jak to mám chápat. Může někdo přestat toužit po přeměně? Jak byste to chápala vy? Poradíte mi prosím? Děkuji Lenka

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.