Pritel meho nepřítele.

Lukáš zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den.
Těžko snaším fakt, že má přítelkyně podporuje a je úzce v kontaktu s jejím bejvalym přítelem se kterým má  dítě. Její bejvaly přítel mi vyhrožuje že zdechnu a že bych měl raději odejít dokud můžu. Moje přítelkyně to ignoruje a nadále mě vystavuje situacím kde se on objevuje což ve mě vyvolává nekontrolovatelny pocit a agresi, kterou se zatím snažím dusit v sobě…
má přítelkyně tvrdí, že ji nic neprovedl a že je ode mne sobecké po ni chtít, aby se s ním nebavila. A ja jako třetí rodič protože přispívam ne jen mě přítelkyni na domácnost ale i na její dítě se cítím být zneužívány.   Co mám dělat? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milý Lukáši,
úzký kontakt je podivný, to, že spolu jsou v kontaktu, je vzhledem k dítěti přirozené. Bohužel to působí tak, že se navzájem nerespektujete. Vy jeho jako otce dítěte partnerky – to je prostě třeba přijmout – a on vás jako nového partnera, který i je nápomocen péči o jeho dítě. Tím, že tuto realitu oba odmítáte, proudí mezi vámi agrese. Asi se situace dotýká vašich eg. Je také možné, Lukáši, že skutečně vám situace nedává úctu a lásku, která vám náleží a pak je na místě, abyste odešel. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.