Přítel na seznamce hledá vážný vztah

Dea zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den. Před 3 měsíci jsem se seznámila s mužem na seznamce. Zamilovali jsme se, i když nám je oběma už dost přes 40, klape nám to, všechno je prima (alespoň jsem měla ten pocit), ale….před pár dny jsem zjistila, že obnovil svůj inzerát, kde hledá vážný vztah a sympatickou ženu, která ví, co chce. Když jsem mu to řekla, omluvil se, snažil se vymlouvat a inzerát ihned smazal. Nebyl schopen mi říct proč to udělal. Ač jsem se ptala zda je něco, co mu v našem vztahu nevyhovuje nebo chybí. Ne, je přece se mnou ve vážném vztahu a nikoho jiného nechce. Jenže mě to ranilo a důvěra je na nule. Mám problém s ním i normálně komunikovat. Mám silný pocit, že jsem něco jako „výplň“ dokud nenajde někoho lepšího. A to je zatraceně hnusný pocit. Co teď? Děkuji za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.