Přítel pije

Šárka zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, přítel neustále pije všimla jsem si toho možná už pozdě a nevím co dělat. Jsou to minimálně 3 piva když má někde schovanou pálenku chodí ji ucucavat abych o tom nevěděla. Když jsme se o to bavili tak mi řekl že klidně přestane vydržel 3 dny pak přijel z prace a začal nadávat že teď tady určuje pravidla on a bude si pít kdy chce a kolik chce, už je to 4 měsíce v kuse. Sám mi řekl že už ho nebaví žít že ho baví je práce a že mě už nemá rád. Nedivím se poslední dobou se jen hádáme a kdybychom neměli syna tak bych asi sama odešla. Je to pořád stejne nevím jak mu říct že stím má problém a začne ho řešit. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Šárko, 
věřím, že když si po sobě přečtete to, co jste napsala, dokážete uvidět to, co je … a …. co máte dělat ….
Uvědomte si, že zůstáváte kvůli sobě, ne kvůli synovi…  
Proč potřebujete zůstavat a hádat se… on vcelku jasně řekl, jak to má …
On je zodpovědný za sebe a vy zase za sebe… 
Nebuďte spoluzávislá … (Spoluzávislý člověk má problém se odpoutat od nutkavé snahy dohlížet na závislého a opomíjí svůj vlastní život.)
Držím palce k nalezení cesty pro sebe a syna.
 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.