Pritel se mi nevenuje

Andrea zeptal se před 1 rokem

Dobry den. Posledni dobou se mi pritel min venuje a moc se nezajima. Co bych chtela ja, jak se mam co potrebuji atd… vidame se jedniu za 14. Dni o vikendu a ma k tomu hodne narocnou praci ze ktere je vycerpany. Ale at uz jsou duvody docasne nebo ne nerada bych aby se to stalo samozřejmostí a vztah nam to znicilo. Mne to moc trápí. Nevim zda si s nim o tom promluvit a nebo co s tim delat. Dekuji :)

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Andrejko,
je to vztah, který je jiný, než byste si představovala a jak to chápu, tak vám to nevyhovuje – je třeba o tom s ním mluvit, mluvit otevřeně o tom, jaký vztah si představujete … Je třeba být připravena na různé varianty – nevíme, zda tento muž je schopen vám dát to, co od vztahu očekáváte … 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.