Přítel se nechce mazlit a milovat

Lucie zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Jsem s přítelem půl roku. Jsme oba jestě mladí.  Přítel již od začátku nemá rád doteky,  objetí,  sex.  Já si připadám nechtěná, jsem z toho smutná a nedokážu pochopit,  proč to tak má. Občas má záchvěv,  že mě pohladí,  nebo dá pusinku.  Ovšem je to velmi málo. Když se snažím o doteky nebo sexuální popíchnutí já,  tak se často dočkám věty “ nech mě být,  fuj,  nesahej na mě“ a podobně. Sex ho prý na baví a nepotřebuje ho. Když se ho na to ptám,  nebo si zastěžuji,  že mi to nestačí,  tak odpoví něco podobného jako “ Já se měnit nebudu,  jestli ti to vadí,  tak se mnou nebuď. “  Jak se mám k tomuhle postavit? Existuje možnost ho v tomto nějak nastartovat?  

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lucie,
doporučuji slyšet větu: “ Já se měnit nebudu,  jestli ti to vadí,  tak se mnou nebuď. “  – a podle toho se zařídit. Nejste přeci žebrák … milujte sebe … on si vaši lásku skutečně nezaslouží …  dávejte lásku tam, kde se vrací …
Vy víte, že láska se projevuje skrze tělo – přítel to rozvíjet nechce – byla byste dlouhodobě frustrovaná nebo kamenná … 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.