Přítel už mě nepřitahuje

Jenny zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, 
chtěla bych poprosit o radu, přítel mě přestal přitahovat. Před časem jsem přestala mít zájem o sex a moc často jsme ho neměli, mě to nevadilo,ale přitelovi to chybělo. Občas to bylo z mé strany i jen… ,,tak ať je chvily klid zase“. Postupem času je to horší a horší, partner se snaží, zkouší to a opravdu dělá co může, ale semnou to ani nehne. Přestal mě přitahovat, nemám vůbec  zájem o sex a čím víc se snaží, tím víc mi začíná být odporný, už mi vadí každý jeho dotek, nechci aby na mě sahal,nechci pusu,prostě nic. Ale strašně mě to trápí a nevím co s tím, je moc hodný a mám ho moc ráda, nechci mu ubližovat ale prostě mi to nejde nějak změnit. On by mohl mít sex několikrát denně,pořád říká že ho stále moc přitahují, ale já ted sex nemusím mít vůbec. Nemám vůbec zájem,ale zároveň vím,že on se tím trápí a to mě mrzí. Nevím jak tohle řešit. Mluvíme spolu otevřeně o všem,ale nevím co s tím dělat. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jenny,
otázka je, jak to máte se svým vztahem ke svému tělu vy? jak milujete sama sebe vy?  jak máte propojené srdce a tělo? jak miluje vaše srdce jeho duši která je v jeho těle? 
Pokud  máte pocit, že vše z toho funguje souladně, pak je to asi informace, že jako partneři spolu být nemůžete. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.