Přítel vyhrožuje bývalému příteli

Ivana zeptal se před 1 rokem
  1. Prosím o radu.  Mám přítele, který mě má rád,  ale jednou za čas napíše výhrůžnou zprávu mému bývalému příteli,  aniž by měl důvod to dělat.. napíše mu zprávu typu, aby se mě nepovažoval jakkoliv kontaktovat , jinak to s ním špatně dopadne.. docela mě to od vztahu odrazuje.  Je toto normální chování nebo se to může stupňovat.  Děkuji 
1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Ivanko,
chápu vaši nejistotu – může to být takový výstřelek – atavistické potvrzování si svého postavení, ale také to může být varovné znamení – skutečně nevím – jak dlouho se znáte? Jak jste o tom spolu mluvili? Zkuste se ho poptat na pocity kolem toho, sdělit mu, jak to působí na vás – zkuste to naslouchacím zpusobem,  nikoliv konfrontačním.

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.