Přítelkyně na mě pořád vyjíždí

Lojza zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. 
Jsem ve vztahu přes rok a půl. Už několikrát jsme s přítelkyní řešili, že se na mě často(několikrát denně) naštve za úplnou blbost a vyjede po mě. Přítelkyně mi vždycky řekla, že si myslí, že to hodně omezila, a že je prostě taková. Jestli se mi to nelíbí, ať se s ní rozejdu. Jenomže ke svým kamarádům a kamarádkám se tak nechová. Já se s ní ovšem nechci rozejít. Teď jsme se kvůli vládních nařízení tři týdny neviděli, a i po těch třech týdnech, co jsme byli opět spolu, na mě vyjela například za to, že jsem chtěl vyhodit spálenou šunku(nemá ráda vyhazování jídla), nebo za to, že jsem se posouval na lavičce, a ta se při tom houpala. Prostě za úplné pitomosti. Vůbec nevím, co s tím mám dělat, jsem z toho opravdu smutný. Za 3 dny, co jsme byli spolu, na mě vyjela tak 10x. Trvá to asi rok, na začátku našeho vztahu to tak nebylo. Všímají si toho i mí rodiče. Mně i přítelkyni je 17. Už nevím, kam si mám jít pro radu. Nebo myslíte, že je chyba ve mně? Budu moc vděčný, když mi nějakou radu dáte.
Díky, hezký zbytek dne
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Lojzo, 
s dívkou, která svou neomalenost zdůvodnuje tím, že je taková, by byl život docela průda…. má v sobě zažtý prncip, že žena tu je od toho, aby muže vychovávala k obrazu svému …. 
Rodiče si toho taky všimli….
Chápeme, že jste zamilovaný, ale asi bude vhodné si ujasnit, jaký typ vztahu pro sebe do budoucna chcete… co v něm mám být obsaženo … 
Přeji vše dobré,
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.