pritelkyne-se-stydi

Václav Novák zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
toto bude asi trošku kuriózní dotaz, ale já už nevím co s tím mám dělat. Jde o to, že se přítelkyně přede mnou stydí dělat různé věci. Jako příklad uvedu to, že není schopná se mnou nebo přede mnou mluvit anglicky, ale už s tím nemá moc problém s cizími lidmi. Nebo například to, že plánuje dělat řidičský průkaz a má prostě problém si zkusit řídit přede mnou (jakože v mém autě si to jen tak zkusit), ale říká, že s instruktorem to problém nebude. Protože to prostě nebude přede mnou. Říká, že má takto nějaký blok. Když jsem se zeptal, že prostě kde je problém, tak prý v tom že má strach, že to prostě pokazí (jak tu angličtinu, tak to řízení apod.). 
Je to asi kuriózní, ale ať na to jdu jak chci, tak jí to vždycky akorát vytočí, že na to zase narážím. I když jsem říkal tak hele pojď to zkusit v krocích. Sedneš si zavolat – první krok. Nastartuješ – druhý krok, atd. A když ti už nějaký krok bude nepříjemný, tak toho necháme. Jenže ona prostě nemá tu vůli si tam ani sednout za ten volant a mně hrozně rozčiluje a uráží, že před instruktorem nebude mít problém a před člověkem, co ji miluje, tak ten problém má. Už nevím co s tím.
Dodám asi, že jinak máme super vztah a snad ani žádný problém nevidím.       
 
Předem děkuji za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.