přítelova kamarádka

adela zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
už na začatku vztahu jsem vědela že má partner nejlepší kamarádku. S kterou traví spoustu času, kdysi ho chtěla a na silvestr den předtím než jsme spolu začali chodit ale bylo to mezi námi vážné se spolu líbali. Řekl mně to teď nedávno behem hadky ktera byla kvuli ni jelikoz musel spat u ni doma a mne o tom lhal. Jejich pratelstvi mne prijde az moc vazne jelikoz se muj pritel zna i s mamou jeho kamaradky ktera ho ma rada. Je jasne ze jsem z toho neevozni a vadi me to a kdyz mu to reknu argumentuje tim ze mu rikam co ma delat a ze jsem stihacka. A jestli mne vadi at se s nim rozejdu. A prijde mne ze kdyz mu dam vybrat mezi nama dvema tak nevi a prijde mne jakoby si radeji vybral ji nevim co mam delat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.