Problém s důvěrou

Jana zeptal se před 4 roky

Dobrý den, s manželem máme problémy ve vztahu. Jsme spolu 6 let a manželé 1 rok. Už delší dobu máme problém s tím, že manžel požaduje sex denně, zatímco mě to stačí 2x týdně s tím, že když mě do toho každý den nutí, tak se uzamknu a nechci s ním spát vůbec. Několikrát jsme se kvůli tomu pohádali. Před dvěma měsíci jsem zjistila, že si posílal erotické zprávy, fotky i videa s bývalou kolegyní z práce. Prý s ní nespal a ani se s ní nepotkal. Přesto mě tohle jeho chování ranilo, beru to z jeho strany jako nevěru, což on tak nebere. Stydím se nyní před ním i převlékat. Jeho vysvětlení proč to dělal není málo sexu, jak bych čekala. Pokaždé mi odpoví, že neví, proč to dělal a že mě miluje. Žádné další vysvětlení nemá. Ale já mu nedokážu věřit. Pokaždé, když mu přijde SMS nebo zpráva na Messengeru, případně někdo volá, tak se to ve mě sevře, začne mi bušit srdce a je mi zle. Tvrdí mi, že mu můžu věřit, že mi to už nikdy neudělá. Ale přibližně dva roky zpátky si na plese trošku připil a tančil s jednou ženou dost nepatřičně na to, že chodil se mnou. Poté si s ní psal a když jsem se na ni zeptala, tak zapíral. Později se přiznal, ale prý si jen psali. Bojím se, že tenhle incident s bývalou kolegyní byl jen další stupeň. A čekám kdy mě podvede nejen psychicky, ale tentokrát i fyzicky. Nevím, jak mu mám začít zase věřit. Navrhla jsem mu návštěvu manželské poradny, ale o tom nechtěl ani slyšet, že prý si svoje problémy vyřešíme sami, prý nám nikdo jiný pomoct nemůže. A když si na to třeba při nějaké konverzaci opět vzpomenu a začnu o tom opět mluvit (bez hádání, třeba se ptám, na nějaké řešení tohoto problému), tak mě jen okřikne, proč to pořád a pořád dokola vytahuju. Nemyslím si, že se taková věc dá vyřešit tím, že se o tom nemluví a za dva měsíce se na to úplně zapomene. Tvrdí mi, že mě miluje, ale jeho činy mluví opak. Poradíte mi něco, co by nám mohlo pomoct?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.