Problém s erekcí

Karel zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den,
Mám takový menší sexuální problém. Je mi 28let. Když jsem se ženou a jsem dost nadržený a dochází k pohlavnímu styku, tak pak začínám být nervózní stažený žaludek, někdy nauzea a v hlavě se mě honí myšlenky, že se mně nepostaví, že ji nedokáži uspokojit atd. Erekce není tak pevná, jak má být. Někdy mám problém i dosažení erekce. Ale když je po sexu, tak po chvíli jsem zase nadržený. Chtěl bych se s Vámi poradit, jak odstranit tento problém? Jestli na to je nějaké cvičení fyzické i psychické, která odstraní myšlenky z hlavy a být více uvolněný u sexu a nemyslet na erekci.
Děkuji
Karel Plachý

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milý Karle,
základ je stabilní partnerský vztah, ve kterém důvěřujeme jeden druhému a přijímáme se v podstatě svého bytí – vnímáme se, a jdeme společným směrem.  Nejde se po výkonu,  jde se i po uvolnění psychických bloku… 
Přeji vám takový vztah. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.