Problém s ex mého partnera

Karča zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den,
obracím se na Vás s problémem v partnerském vztahu. S partnerem (30) jsme spolu již 1x absolvovali rozchod. Byli jsme spolu 07/22 – 02/23. Rozchod přišel z partnerovy strany, jelikož jsem často dělala scény, ať už žárlivé nebo všeobecné a k tomu jsem flirtovala s jinými muži. Odluka trvala půl roku, během které jsme se 2 měsíce nebavili, po 2 měsících se stal incident, díky kterému jsme se dali do řeči. Za krátko po znovuobnovení kontaktu s expritelem jsem se seznámila s hochem (22), se kterým jsem se dala dohromady (já 23). Novému příteli jsem byla párkrát s ex nevěrná, nemohla jsem si pomoci. Současný (a v tu dobu bývalý) přítel se dal do kontaktu se svou ex, se kterou byl přede mnou, a došlo mezi nimi k intimnímu styku. Každopádně jsem se po návratu k partnerovi dozvěděla, že o ni usiloval a toužil po návratu. V červenci jí napsal, že vždy bude doufat v něco víc než jen v kamarádství a v srpnu se dal dohromady se mnou. Tyto skutečnosti jsem se dozvěděla v srpnu, a od té doby to nemohu vypustit z hlavy. S partnerem jsme několikrát vedli na toto téma diskuzi, ale odpovědi jsou z jeho strany stále stejné – že o bývalou nestojí a chce vztah se mnou. Já se bojím, že kdyby ji třeba někde potkal, tak s ní naváže vztah a mě opustí. Byla bych vděčná za názor.
Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Karčo, 
nezbývá než věřit sobě – že si vybíráš cestu svou… strach není dobrý rádce … Miluješ ho? nebo spekuluješ? 
Znáš to, když miluješ, není co řešit – maximálně to, čím kazím lásku já.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.