problem-s-lidma

Marek zeptal se před 3 roky

Dobrý den přeji.. Píšu protože bych chtěl poradit s mými problémy, předem se omlouvám za velký článek ale chtěl bych se rozepsat z toho a doufám že budu co nejvíce srozumitelný.. Začal bych tím že od mala jsem byl spíš introvert kamarády jsem měl dá se říct hodně dětství jsem si užíval.. Jenže ve škole to bylo horší protože jsem byl jiný než ostatní.. Moc jsem se neprojevoval.. A taky jsem byl zženštilý jelikož jsem gay.. Takže jsem zažíval šikanu posměšky, urážky.. Často jsem nechtěl chodit ani do školy měl jsem z toho depky.. Ale dělalo mi problém se stim komukoliv svěřit.. Na 2 stupni už to bylo o něco lepší . Ale myslím že se to na mně dost podepsalo a taky tím že jsem introvert a o všem moc přemýšlím..když jsem nastupoval na střední školu.. Myslel jsem si že začínám novou etapu a byl jsem motivováný.. Jenže opak byl pravdou.. Na střední jakoby vše na mne dolehlo a bál jsem se ještě víc projevovat a s nikým jsem nekomunikoval až po čase s pár kluky kteří mně brali dá se říct normálně… Ale často jsem chodil za školu.. Pak to šlo semnou z kopce.. Byl jsem vyloučen že školy.. Vystřídal jsem ještě dvě střední školy dopadlo to stejně.. Nakonec jsem to vzdal a šel do práce a v práci taky žádná sláva.. Přijde mi že je to horší a horší.. I jen jít do krámu nebo jet MHD mi dělá velký problém.. Přijde mi že mně každý soudí.. Jsem stále nervózní když se na mně někdo dívá nedokážu se uvolnit venku mezi lidmi.. Jen co vyjdu z bytu ven hned to na mně doléhá..Doma jsem spokojený a uvolněný ale celý život doma být nemůžu.. Nedokážu se venku soustředit.. Snažím se vyhýbat očnimu kontaktu.. Přijde mi když se na někoho podívám že si myslí o mně to nejhorší nebo že jsem nesympatický… Přitom si myslím že jsem normální kluk a hodně dbam o svůj vzhled jelikož mi na tom hodně záleží.. Jsem i trochu cholerik takže mi vadí dlouhé pohledy na mně.. Znervozňuje mně to.. Pak se chovám i arogantně i když nechci ale nedokážu se ovládnout.. Mám přítele ten je pravý opak mně každý se sním chce bavit i úplně cizí lidi např.. V obchodě se sním dávají do řeči prostě je oblíbený teď to je druhý rok co jsme spolu.. Ale často se hádáme.. Nějak se neposouvame ve vztahu to mně taky trápí… Byl jsem i u obvodního lékaře a popsal mu svoje problémy.. Ten mi řekl že se těžce hledá psychiatr který by mně příjmu.. A předepsal mi neurol 20 který na mne nijak nepůsobil i když jsem je bral každý den ..už si fakt nevím rady.. Chci být jako ostatní být v pohodě užívat si Života a netrápit se stále svými myšlenkami a úzkostí.. Snad budete mít pro mně nějakou radu předem moc Děkuji za přečtení a odpověď a přeji hezký den 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.