Problém s mamkou

Kristýna zeptal se před 2 roky

S rodinou mám vcelku zvláštní vztah, obzvlášť s mamkou, otcem a sestrou. Jsem hodně citlivá takže je to jen moje přehnaná reakce, ale myslím si, že by takovej život nebavil nikoho. Moje sestra které je 16 let se chová fakt špatně, pije, kouří a ani na SŠ nechodí. Ještě jí musim půjčovat brýle, klíče a ona mi všechno bere. Mamka na mě řve když ji nepůjčim brýle, pak je na mě akorát naštvaná. Na mě je přísná a ji dovolí všechno, i když ano máme 2 roky rozdíl, ale nemyslím si, že by ji měla tolik dovolovat. Bojim se, že mi přebere i kamarády, které si na střední chci udělat :/ nebo i kluka :D. S mamkou o tomhle mluvit fakt nemůžu protože by mi nadávala ještě víc a to asi moc nechci. Nějaké rady jak to mamce naznačit?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.