Problém s otcem

Nikola zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s toxickým otcem, jako malá jsem to tolik nevmnímala, ale jako dospělá žena mi tyto problémy, které jsou si nechtěla přiznat prostě vyplouvají napovrch, můj otec i matka mě od mala kritizovali, nebrali vážně mě ani můj život ani má rozhodnutí, vlastně z jejich strany nebyla nikdy žádná podpora, bohužel ani teď když jsem dospělá se mi vztahy s nimi jinak zvlášť nezplepšili řekla bych, že naopak, je to čím dále horčí, neustále slýchám kritiku na moji osobu, neberou se vážně má přání ani rozhodnotí a vše je ohledně mě zlehčováno, dokonce to přerostlo i k vydírání pomocí financí, samozřejmně hádky jsou i přesto, že s nimi už nebydlím vidíme se jednou maximálně 2x do týdne, takže by jsme od sebe měli být odpočatí, přesto přijdou velké hádky vždy když se sejdeme. Bohužel, kde se tento aspekt toxických rodičů projevuje nejvíce jsou moje vztahy, řekla bych, že ty lidi ať jde o přátele, ale hlavně o mé partnery mi zrcadlí chování mých rodičů, je tam odstup, chlad, ponižování, urážky a celkový disrespekt mojí osoby a neustálé shazování, je mi jasné, že se svými rodiči už nic nezmůžu, a jediné, co je s tímto chováním se smířit, bohužel ještě studuji, partnera nemám jinak bych samozřejmně s nimi dávno kontakt přerušila, co však zatím změnit mohu dokonce musím je sama sebe tedy potřebovala bych radu jak se vypořádat s tím, že mi jsem v dětství neměla rodičovskou lásku a aby nyní tato situace neovliňovala moje vztahy? a jestli nebude potřebná nějaká dlouhodobější terapie v mém případě?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.