Problém s udržením vztahu

Markéta zeptal se před 2 roky

Dobrý den,  mám takový specifický problém. Prošla jsem si již pár vztahy a všechny skončily stejně, přibližně po dvou měsících, u všech partnerů, jsem o partnera ztratila zájem, začala jsem k němu vždy pociťovat odpor, vše s ním společné se mi začalo příčit. A vždy se v okolí našel někdo jiný, kdo se mi v tu chvíli zdál mnohem lepší, a tak jsem vždy vztah ukončila. Nedokážu tomu porozumět. I když se mi na začátku vztahu zdá partner úplně ideální, skončí ty vždy stejně. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Markétko,
nemohu se k tématu takto vyjádřit – je možné, že v podvědomí je nějaký program, který vás nechce pustit do partnerského vztahu.Můžete se zabývat meditacemi, rodinnými konstelacemi… historií žen ve vašem rodu …  Když budete chtít, můžeme téma zkusit prozkoumat a nalézat cestu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.