problem-se-synem

Martin Píša zeptal se před 2 roky

Dobrý den. 25 letý syn odmítá doma cokoli dělat. Přispívá na bydlení, nicméně není schopen ani té nejjednodušší domácí práce. Tvrdí, že ho to nebaví. Nedokážu ho k práci přimět po dobrém, ani po zlém. Nemám podporu manželky, tvrdí, že s tím nic neudělám. Je mi 55 let a potřebuji, aby se v budoucnu postaral o dům. I když mu to vysvětlím, nic se nezmění, neustále sedí u PC, nemá žádné kamarády ani přítelkyni. Např. po posledním vydatném dešti jsem ho požádal, aby vybral vodu ze sklepa. Samozřejmě to neudělal a na dotaz odpověděl, že se mu nechtělo. Nevím co dál. Prosím o radu. Děkuji a s pozdravem Martin Píša

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

odpovězeno v předešlém dotaze- byl dvojtý

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.