Problém ve 12 letem vztahu

David zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den chci nestranný názor máme 2 děti 9 a 11 zhruba před 3 lety jsme se vzájemně odcizily přestali komunikovat cokoliv důležitého řešit cca před rokem přítelkyni zkontaktoval cizinec přes sociální síť kde si začali dopisovat já jsem to zjistil chtěl jsem vysvětlení proč to dělá bylo řečeno že jsem přestal mít zájem o ní tak jsem se probudil a začal se o přítelkyni více zajímat myslel jsem si že to pomůže dopisování pokračuje i po půl roce mého snažení říká mne že mne miluje že semnou chce bit tak nevím proč pořád tajne si dopisují přes sociální síť nevím co mám čekat dále co si tajně domlouvají jak mám primet přítelkyni aby mne doopravdy řekla co mám čekat lásku ji ukazují že o ní nechci přijít řekla mne že už to přestalo ale nevidím žádný zájem o mně jako o partnera co má vedle sebe nevím jestli tu mám zůstat nebo odejít děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.