Problém ve vztahu

Adla zeptal se před 1 rokem

Dobry den,chtěla jsem se zeptat,jsem s přítelem 11 let máme 3 krásné děti,bohužel byla tam nevěra je to delší doba,mezitím jsme si vše vyrikali a já odpustila.Chodime se navštěvovat se známými,z přítelovy strany není žádný zájem trávit semnou společný čas,například v klidu se podívat na televizi,nebo cokoliv jiného,nemluvi semnou,nezasmeje se prostě nic,teď k věci právě jak se vidme se známými tak je úplně jiný směje se,postuchuje furt naší známou ,že ,,srandy,,ji hladí,prostě je hned jiný člověk,známá je rovněž ta se kterou mě kdysi podvedl,furt se hádáme jelikož já nemám od něj žádný zájem a chtěla bych,přítele od známé si tolik nevšímá ,je to spíš mezi nimi srandičky,postuchovani,mluvení o tom co bylo když byly spolu atd,a mě to vadí ,ale hned nadává že žárlím že mám přestat apod věci,chtěla bych poradit co by v tom mohlo být,já osobně už si myslím že k ní má nějaké city a ke mě ne.Dekuji za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Adlo,
měla bych chut říci: Ježišmarjá – kam jsme se to dostali  s pseudosvobodou – staví se zákonitosti na hlavu … Přítel nezná zákonitosti štastného vztahu se ženou – rozhodně je s vámi nežije … je přirozené, že na prvním místě má muž opečovat svou ženu … on to nedělá … Jak hluboké jsou jeho city k té druhé – to netuším (asi taky nic moc) – ale k vám to fakt není to pravé ořechové … 
Můžete zkusit mu navrhnout videokurz pro páry – myslím, že by váa to mohlo v partnerství podpořit nebo alespon napovědět – jak dál. 
Přeji vše dobré.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpovězeno před 1 rokem

vzhledem k tomu, že máte tři děti a nezbedného partnera – napište mi a máte u mne ten kurz za cenu 1000kč

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.