Problém ve vztahu

Baru zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,pokusím se stručně popsat situaci a Poprosim o nestranný názor, protože už nevím, kudy kam…Jsem vdaná,3 děti (10,8,5let).Manžel od začátku vztahu(13 let) neustále s někým flirtoval,psal si,v 5 letech veku nejstaršího syna jsem se dozvěděla o jeho nevere,která nebyla jen  jednorázový uLet.Celou dobu jsem si namlouvala,že mi je věrný a slova,že mě miluje a jsem ta nejlepší,myslí vážně…nemyslel.Asi týden po odhalení nevery jsem zjistila,že jsem těhotná se třetím dítětem,zůstala jsem.kvuli tomu.Manzel od té doby asi nikoho neměl,ale psani a flirtovani pokračuje.Nyni prochazim velmi tezkym osobní obdobim- umírá mi maminka,se kterou mám výborný vztah.V manželovi nemám oporu.Nechce hlídat děti,když o ní jezdím pečovat a pomáhat tatínkovi s péčí, v podstatě jsem  pochopila,že mi dává na vyber-on nebo péče o maminku. Chci jen předeslat,že peči o děti nezanedbavam,beru je k rodičům  často s sebou,věnuji se jim s láskou a poctivě, i když je toho teď na mě moc.Mamibku do zadneho zařízení nedáme,máme to tak s tátou srovnána a dane a budu o ji pečovat do konce.Nyni aktuálně vím,že opět flirtuje(zřejmě se i schazi) s jinou,ale tvrdí,Ze ne,jako vždy…a mně už je to uplne jedno…Moje sebevědomí je totálně na nule…Mam ttapeni s maminkou dost,na toto nemám sílu… Prijde mi,že se lame chleba-dochazi mi manželova nevěra, povaha,neumím s tím být dál.Pptrebuji oporu,kterou v podstatě nemám,naopak mě nás vztah ubiji a ubírá zbytky sil.On tomu nerozumí,proč řeším neveru,která byla kdysi dávno,psaní a flirtovani nebere jako problém,péči o umirajici maminku nechápe. .Samozrejme manžel neni zly člověk,o rodinu se stará, mohu vzpomínat i na dobře věci .Nyni mi ale dochází, že mě vztah ubiji a ničí. VZDY po nějaké hádce manžel pár měsíců funguje,pak zase vše včetně flirtů zajede do starých kolejí.Pokazde.A už mi došla trpělivost, potřebuji oporu,kterou nemám.Budu ráda za názor na situaci…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Baru,
cítím, že to máte náročné, a patrně že manžel tak úplně není partnerský a rodinný typ … asi by stálo za to, udělat inventuru vašeho vztahu v několika navštěvách poradny, je ale otázka, zda na to ted máte bunky….  
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.