Problém ve vztahu

Veronika zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda se jedná o psychický teror či citové vydírání ve vztahu. 
Mám skvělého partnera pokud se nedostaneme do konfliktu ať už když já naštvu partnera nebo on naštve mě pokaždé jsem já ta co se musí omluvit. Probíhá to následovně: začne hádka, partner vytáhne vše co dělám a já se jen bráním tím že se mu ty věci snažím vysvětlit,pak mi celkem dojde trpělivost a začnu útočit taky, partner se urazí a uteče pryč ale hádka pokračuje v Smskách kdy partner píše že dokud se neomluvím tak se nevrátí. Pokaždé se mu omluvím i když to chvilku trvá a kolikrát to ani není moje vina a není důvod se omlouvat ale stejně to pro ten klid udělám, to mu nestačí, začne  mě ignorovat nebo ponižovat a  vypisuje mi že dokud to neudělám pořádně tak to nebere jako omluvu. Omluvím se mu třeba i 4x ale on mi pak ještě určuje kdy a jak bych se měla omluvit. Například, byla jsem podrážděná a mluvila s ním hnusně omluvila jsem se za to a uznala jsem že jsem s ním takhle mluvit neměla ale on řekl že tohle teda opravdu nestačí a že bych se měla snažit mnohem víc a třeba mu jít koupit dárek. ( Já si prostě nemyslím že jeho přístup je normální ale on mi nevěří a myslí si že bych se měla jít léčit ) 
Mohla by jste mi prosím potvrdit či vyvrátit jestli se jedná o psychické násilí. ? Už jsem opravdu zoufalá a nevím co mám dělat. Předem děkuji za odpověď

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.