Problém ve vztahu

Vojtěch zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, 
Už delší dobu s přítelkyní řeším to ze mi jednou cvakne v hlavě.. když jsme spolu začali být tak po nějakém měsíci mi cvaklo v hlavě a najednou jsem byl moc odtažitý. Jako bych ji už nemiloval.. a rozejdeme se ale buď ja nebo ona prijde a nějak se zase dáme dohromady a je to už po 3. Nechci ji už ublížit a řekl jsem ze nechci už abych ji neublížil znovu.. ale ona zase přišla a zase mě nějak změnila.. dnes to mám zas chtěl bych nějaké vysvětlení proc se to stává a jestli nejsem sám kdo se s tímto potýká. Docela mě to mrzí protože jsem povaha která chce být sama ale po měsíci si řeknu ze mi nekdo chybí ten kdo mě bude mít rad a mohu se mu svěřit.. ale v každém vztahu bylo to samé a po chvíli jsem ji odhodil.. nevím kde se stala chyba. 
moc děkuji za odpověď.. Vojta 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Vojto,
nejste sám, někteří bohužel takové výkyvové prožívání mají… třeba celý život … učí se s tím zacházet, pokud chtějí žít ve vztahu ….  Potřeba samoty je přiměřeně přirozená … ale rušit kvůli tomu vztah není úplně optimální…. 
příčiny byvají hodně skryté … je dobré naučit se pracovat se skrytými energiemi v těle, v duši … to je však jiné studium … Můžete se se mnou domluvit na konzultaci třeb i online, kde to lépe probereme.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.