Problém ve vztahu

Bebe zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den, hodně dlouho me trápí problém s partnerem a nevím kam se obrátit. Jsme spolu přes 5 let od mých 15let. Už od té doby o mého 3 roky staršího přítele trápili dluhy a mnoho dalšího. Snažila jsem se mu pomoc. Pořad jen sliboval, jak se to jednou obrátí. Po 3 letech jsme spolu šli bydlet. Nájem jsem táhla sama. Po půl roce společného bydlení si našel práci, kam chodil nechodil. On pro me je psychická opora, když me sikanovali ve skole nebo jsem měla nějaký problém vždy byl při me. Teď jsme se přestěhovali s jeho otcem a je to mnohem horsi, jak kdybych měla dvě decka do toho škola do toho brigáda. Přítele miluju ale vůbec nevím co s tím mám dělat. Představa, ze odejdu je asi nejlepší ale už jen ten zvyk, ze se mate 5 let o koho opřít aby jste nebyl sám. Je to pro me opravdu složitá situace. Omlouvám se za dlouhou zprávu. Preji pěkný den

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Bebe,
chápu vaše dilema. Sama cítíte. že psychická podpora je fajn, ale že není fajn se starat o dva dospělé chlapy. Věřím, že cestu k tomu, být sama sobě oporou – mít přátelské vztahy – najdete. Jste holka šikovná, zvládáte toho hodně, tak se nebojte udělat krok i kpsychické samostatnosti.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.