Problém ve vztahu

Gabriela zeptal se před 5 měsíců

Dobrý deň,
s partnerom sme spolu takmer tri roky, nedávno som ho pristihla ako si píše s inými ženami, posielali si fotky (nie nahé) bez bočného úmyslu – vraj z nudy. Snažila som sa s ním rozprávať prečo to urobil a priznal sa mi, že pred našim vzťahom takto zvykol kontaktovať iné ženy, posielali si navzájom fotky a tie si aj spätne pozeral – vymazal ich aj svoj účet na sociálnej sieti až keď sme sa dali dokopy. Dá sa takého správanie tolerovať resp. mám sa obávať ?  
Ďakujem za pomoc. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

 Milá Gabi,
podobné situace v posledních letech řeší velmi často. 
Jak myslíte otázky: „Dá sa takého správanie tolerovať resp. mám sa obávať ?“   – čeho se chcete obávat? 
Spíše předpokládám, že chování přítele ve vás již obavy vyvolalo. Bylo by dobré si je uvědomit – pojmenovat a podle situace o nich mluvit s přítelem… bylo by fajn, kdyby i přítel udělal hloubkovou analýzu, proč to dělá …
Za dobrý krok považuji vymazání účtu …
Štastnější jsou ty vztahy, kde muž nemá potřebu flirtu … a jeho zájem a energie je venována jedné partnerce. 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.