Problém ve vztahu

Monika zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den, půjdu rovnou k věci. 
Před dvěmi lety jsem se začala vídat s jedním mužem, ale zjistili jsme, že by nám to ve vztahu nefungovalo. Netrvalo dlouho a já si uvědomila, že takového chlapa už nenajdu. A tak jsem o něj velmi usilovala. Pár měsíců na to měl sex s moji starší sestrou. Dost mě to ranilo. Ale i tak jsem o něj jevila velký zájem. Před rokem jsme se dali dohromady. Ale já mám stále myšlenky na to, že spal s moji sestrou. Sestra věděla, že o něj mám stále zájem. Neodpustila jsem ji to a ani to nemám v plánu. Jemu jsem odpustila, ale často se k tomu v hlavě vracím. Ještě když vím, že se vídají každý den v práci. Vím, že by se ničeho ve vztahu nedopustil. Ale jak se s tím mám jednou pro vždy vypořádat? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milá Moni,
můžete mi napsat, jak by v ideálním případě měly vypadat vaše myšlenky a postoje… To, co mi popisujete nevytváří konstruktivní realitu ani vaši psychiku … 
Držím palce v přemýšlení ;) . pokud v té věci budete chtít pomoci, mužete mne kontaktovat třeba i na poradnu online

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.