problem-vo-vztahu

Linda zeptal se před 2 měsíce

Dobrý deň mám taký problém vo vzťahu a neviem ako to začať riešiť.. s priateľom spolu bývame cca necelý rok v decembri to bude rok.. sme spolu dva roky.. som tehotná a priateľ si našiel novú prácu.. je pracovne celkom vyťažený aj keď tvrdí že nie.. ráno ide do prace cca o 5 ráno a z práce je doma okolo 18/19 niekedy skorej.. čiže cely deň pracuje.. momentálne pracuje aj v sobotu pretože ešte nevie všetko v práci. Pred cca dvoma týždňami som našla že si priateľ pozeral videá pre dospelých s úplne inym typom žien než som ja,s blond babami.. deň nato alebo dva znovu.. sex sme mali spolu cca pred dvoma týždňami.. teraz keď mal doma voľno jeden deň k ničomu sa nemal.. myslím že si radšej pozrel nejaké video a sám sa uspokojil tam kde ho ja nevidím pretože nevie že o tom viem .. aj keď to neviem povedať na 100% že si to tak spravil.. ale myslím si to že ano vyzeralo to tak.. keď ide do prace vola mi počas prace a tak isto mi vola keď ide domov z prace,je milý ,nežný pýta sa má čo robí zaujíma sa zakaždým mi povie že ma miluje,keď príde domov z prace pozerame seriál rozprávame sa a lahneme si, aj ma objime aj všetko tvári sa že je vsetko ako ma byť ale moj vnútorný pocit hovorí že nieje..naposledy sme mali sex pred dvoma týždňami.. a ja sa bojím že ho nepritahujem už a ma v obzore niekoho iného.. alebo je pracovne vyťažený.. neviem či mám počkať a riešiť ak by problém pretrvával dlhsie alebo dať tomu voľný priebeh ? Nechcem vytvárať vo vzťahu tlak či stres z mojej strany pokial je u neho všetko v poriadku..  

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Lindo, 
chápu vaše obavy a souhlasím s tím, že by bylo vhodné téma otevřít…   také by bylo fajn žít vědomý vztah … rozvíjení souladu na všech urovních … k tomu by bylo prima získat i partnera …
Kdyby to bylo možné, zastavte se u mne společně na konzultaci.
Zkuste se spolu věnovat tantrické lásce – to neznamená pouze tantrickému sexu, ale všem urovním vztahu … najděte si knihu třeba pro uvod Tantrická láska … další kniha: Vědomé milování …
Přeji vše dobré.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.