problem-vo-vztahu

Radek zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, 
Mám takový problém a ten je, že jsme s přítelkyní už 2 a půl roku a já jsem byl její první. Občas to bylo jako na houpačce ale to mají všechny páry. Teď ale došla s tím že vlastně nikdy nic nezkusila kromě mě a že by si chtěla užívat… Navrhla proto tedy volný vztah, já jsem byl proti. Teď moje rada. Existuje nějaká možnost že by tohle vše dopadlo dobře? Jako já ji chápu že nic nezažila a chce zkusit něco jiného ale nechci o ní přijít… Má ten volný vztah smysl ? Nepostrádá to tu hlavní myšlenku vztahu ? Vážně jsem zoufalý, protože nechci o ní přijít, ale taky nechci aby opichala vše co je k mání a vykašlala se na mě.. vůbec nevím co mám dělat a mám strach že to nedopadne dobře.
Děkuji za radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milý Radku, 
je to zmatená doba svobody … svoboda bez moudrosti poznání stává se „běsy“.  Partnerka dává najevo – že potřebuje dělat poznání ohledně vztahu, vám nezbývá nic jiného, než to akceptovat, ale v rámci vlastního psychického i fyzického  zdraví je třeba, abyste uviděl, že pro to, abyste se udržel ve své síle, musíte se od partnerky odpojit …  vy potřebujete uvidět svou vnitřní pravdu, jak se vám v tom žije a že se nechcete učit chodit po hlavě neb je to proti přirozenosti … 
Až to uvidí a asi i skrze bolest prožije partnerka, bude připravena odevzdat se jedinému muži a říci: „Miluju všechny muže a tebe si vybírám jako jediného jejich zástupce pro partnerský milostný vztah.“ – rovněž tak opačně toto má říci vnitřně muž ženě… 
Držím palce.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.