Erika zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, prosím uz nevím co dál…. Miluju svého přítele, mam s nim dceru a další miminko cekam. V dubnu tohoto roku jsem se kvuli nemu i pres protesty rodičů odstehovala cca 250 km daleko do baráku, kde pod nami bydli jeho takzvany bratr a jeho přítelkyně a tim vse zacalo…. Pritel je zcela pod jeho vlivem, tim ze si rikaji bracho si vzali do hlavy, že jsme rodina. Dela si z meho pritele poslusneho psika, travi spolu vetsinu casu. Pritel s nim pracuje okolo baraku na jeho vecech, ponizuje ho a pritom to pritel nevidí. A neustale je na jeho strane a zadtava se ho. Jeho takzvany brácha ho stve proti mě, dela ze me lharku a porad tu jsou bud kvuli nemu nebo té jeho pritelkyne sceny a dohady, že si ja vymýšlím. On toriz tu svou přítelkyni taha vecne po psychiatrech a doktorech a vsude jim tvrdi, jak je z ni nešťastný, že ona zapomina a pak si mysli, že se věc stala jinak nez se ve skutečnosti stala, uz ne jednou od nej dostala. On totiz tvrdí , že zenske jsou hloupe a bez mozku! Ptodte jsem si ji blbec postezovala a ona to rekla tomu svemu a ja sem pak ta nejhorší. Pritel, aby ho nahodiz neztratil je na jeho strane a proti me. Vcera mi dokonce rekl, ze at mlcim, že blbe kecam, aby mi pry jednu taky nesvihl, že nektete ženské to pry potřebuji. To jdou presne slova jeho uzasneho brachy, ktery nam neustale vrta do vztahu a prakticky do vseho. Pritom kdyz je par dni jen se mnou je pritel naprosto skvely partner, nez se dostane k nemu. Prosim poradte mi, co mam dělat. Kousek je pry volny pronajem, ale nevim, zda by to neco vyresilo… Uz sem bezradna… V jednom bataku s tema  dvěma nevydržím a o prizele bych nerada prisla ale obavam se, ze dokud bude pod jeho vlivem mi nejspis nic jiného nezbyde… Dekuji za Vasi ochotu a pomoc… 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.