Pavol Kollár zeptal se před 2 týdny

Dobrý den, mám pár bloků z dětství které chci odstranit. Dale dlouholetej vztah s přítelkyní. Ona je svým chováním hrozně destruktivní a vůbec si to nepřipouští. Podvedla mě již několikrát za vztah , ale od posledního mého zjištění že se to opět děje jsem žárlivý a mám pochybnosti. Náš vztah  je na tom tak každé 2 roky špatně a cyklý se to asi každé dva roky. Chci se zbavit svých pochybností- žárlivosti, pomoct přítelkyni a možná zachránit vztah. Nevím už však jestli za stávajících okolností mám zájem o citové se svázání s ní. Rád Vás začnu navštěvovat a jestli bude chtít partnerka můžeme to zkusit i s ni a třeba dohromady oba. Děkuji s pozdravem…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.