Problémy osobností a problémy ve vztahu

Pavel zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
mám problém s partnerkou, znali jsme se asi 4.měsíce, od začátku bylo vše tak pěkný, oba jsme se na sebe tesili, byli jsme rádi spolu, dělali společné akce. Jednou mi napsala, že to úplně nedává, že má starosti s dětmi. Řekli jsme si, že si budeme více volat a vše bylo dále pěkné. Prožili jsme spolu svátky kolem Vánoc a silvestra, ukazovala mi, že by mohla bydlet v pěkném a větším bytě po bráchovi a ptala se mě na názor. Bylo téměř vše pěkné, dělali jsme si společně jídla, byli spolu a fungovalo to jako vztah, seznamila mě se svými dětmi…O posledním vikendu jsme hodně prolezeli v posteli, domlouvali se na dalším dní, kdy bychom se setkali. Bydlíme ale od sebe 85km. Pak během týdne se to obrátilo a zničehonic mi napsala, že se mnou už nechce být, že v tom vztahu nevidí budoucnost, že bydlíme daleko od sebe a že chce být teď sama. A že neví, jak dál. Ale bohužel bere antidepresiva. Já teď nevím, co mám udělat, aby jsme pokracovali v tom pěkném…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.