Problémy s expritelkyni mého muže

Markéta zeptal se před 2 roky

Dobrý večer,
žiji s manželem již třetí rok má syna 10 let (v naší péči) s expritelkyni, která je nyní vdaná a má další dvě děti každé s jiným mužem. Již od začátku našeho vztahu píše synovi že je neschopný jako jeho otec, že já jsem šmudla, spindira,  a naše dcerka která se nám narodila je spindira a nepatří do rodiny. Nabádá synka k tomu, že naše dcerka není jeho sestra neboť se děti jako sourozenci berou jen z matčiny strany. Stále nás ocernuje a uráží i když my se vyjadřujeme o ní slušně před malým. 
Nevíme jak to dál řešit, upozorňovali jsme ji, že se nám tento způsob jejího chování nelíbí a bylo by lepší to změnit, avšak po tomto upozornění začala vyrývat do nás ještě víc. 
Už nevíme co máme dělat, rodina od manžela ji moc dobře zná, když tu bydlela a nemají ji rádi, neboť za zády ocernovala i je mezi svou rodinou.
Děkuji za radu.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Markétko, 
čím víc budete věnovat této situaci pozornost, tím víc vám bude brát energii. Zlé řečí je dobré odeslat k odesílateli … a ponechat svou energii čistou … kdo chce vidět pravdu, uvidí ji… dopřejte každému, at si myslí, co chce… nelpěte na tom, co kdo říká… je to zkouška vaší sebelásky … pokud vás to stresuje, objednejte se a pokusíme se technikou EFT a léčivou meditací toto odstanit….
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.