Problémy s malým synem

Veronika zeptal se před 2 roky

Dobrý den paní magistro, obracím se na vás s dotazem ohledně našeho 3,5 letého syna. Už od dob, kdy jsme začali odplenkovávat, má problémy s tím, dojít si na záchod na velkou. Vše přišlo nějak v době, kdy měl tužší kakání a evidentně ho to bolelo. Bylo období kdy se nám neustále schovával a kakal si do trenýrek, jindy zase byl schopný si říct, že chce kakat, a normálně se vykakal. Další týden to bylo opět zase jinak a zasekl se a zase nechtěl chodit. Jindy chodil kakat třeba 20x denně po troškách. Nyní je zase ve fázi kdy se kroutí, zadržuje si to, a ještě si ani nedosedne na záchod, tak spustí hysterický pláč. Už si s ním nevíme rady. Nepomáhá, ani když ho za to pochválíme, ani když mu vysvětluljeme, ani formou odměn. Budeme rádi za jakoukoliv vaší radu. Předem děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Veroniko,
doporučuji spolupráci s homeopatičkou nebo kinezilogií… 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.