problemy-s-manzelem

Katka zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den, paní Radano, mám problém s manželem, který ve svém věku 50+  se chová nezodpovědně. Už několikrát sedl za volant pod vlivem alkoholu, není schopen se zdržet konzumace i když dobře ví, že bude muset řídit. Jsme spolu víc než 30 let a s jeho alkoholickými problémy bojuji- bojujeme vážněji asi 15 let,udělal velké pokroky, vše chápe, chce se mnou být, jinak je hodný , vše pro rodinu,ale nedokáže se v dané chvíli ovládnout .Občas se napije i přes den- bohužel pracuje z domu a bývá doma sám v pracovní době. Nemá koníčky, jen televize a kamarádi- to je jen o alkoholu. Do poradny ho nevezmou, mají plné stavy a prý na tom není tak špatně. Ale já nevím co s tím, už si ho snad ani nevážím. Vše přizná, odkýve, je mu to líto, ale bohužel je to pořád dokola. Mám to vzdát, snad ho i ještě miluju…poradíte, prosím?    

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Katko,
Mám to vzdát, snad ho i ještě miluju…poradíte, prosím?    – a ted babo rad. 
Tak přijdte oba ke mne – termín sice nebude zítra, ale domluvíme se… mužeme třeba i online…
At uděláme společnou rozbor situace …. a nějaký nástřel možností ….
Přeji vše dobré. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.