Problémy s matkou

Tomáš zeptal se před 2 roky

Dobrý den ,mám problém co se týče matky ,je to alkoholik a ještě k tomu  psychicky nestabilní . Každý den opakuje jak jí nikdo nemá rád ,každý den pije litry vína a brečí ,nechodí ven a jediné lidi které vidí jsem já (syn a její přítel)  . Celé dny se jen hádá se svým okolím ,nevím jak jí pomoci ,pije tak moc že bez doprovodu na toaletu či někam jinam upadne ,bojím se že si ublíží . Přes den brečí a kolikrát mi řekla ať si vezmu nějáké kladivo a prostě jí ukončím život,kolikrát i sebevraždou vyhrožuje  . Odbornou pomoc odmítá že přece není žádný blázen, co se týče alkoholu nepřizná si že pije hodně ,říká že jí to nic nedělá (a to nemocnici navštívila už hodněkrát,stále volám sanitku a doktoři jí to říkají ať nepije) . Prosil bych o radu co s tímhle dělat ,už jsem zoufalý . 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.