Problémy s navazováním vztahů

Veronika zeptal se před 3 roky

Dobrý den,
je mi 22 let a teprve teď mám první vztah. Do této doby jsem toho nebyla schopná – mamka v mém dětství dost střídala partnery, jeden byl psychopat, neměl mě rád a já si vypěstovala v sobě strach z doteku lidské ruky, takže jsem několik let k sobě vůbec nikoho nepustila, každý dotek mě děsil. Na netu jsem našla tento článek – https://www.novinky.cz/zena/deti/clanek/jak-dulezitou-roli-ma-otec-v-zivote-sve-dcery-18401?fbclid=IwAR0UKXjpZEmdvURt6h2gSTRQDwQGiLPvozhCXI80qHhieMYKlAg9KxnS7nQ a to, co tam popisují (ty pocity), na mě úplně sedí. Už ale nepíšou, jestli je možné se toho nějak zbavit a nekazit si tím vztahy. Je nějaká možnost, jak to v sobě odbourat?
Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Verunko,
tato otázka je spíše na individuální povídání. Jsme tu proto, abychom se rozvíjeli k obrazu svému, Pokud si přejete být otevřena lásce na všech úrovních, jistě cestu naleznete, Je třeba kombinovat zkoušení nového, dopřát si věci dělat jinak a nově a při tom pracovat s pocity a transformovat je. Třeba pomocí EFT – terapie poklepáváním,  léčebnou meditací…. Můžete se objednat, ráda vysvětlím či  s vámi budu pracovat.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.