Problémy s přítelovou bývalou

Milada zeptal se před 3 roky

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně bývalé partnerky mého přítele. S přítelem budeme spolu téměř 2 roky a z bývalého vztahu má malého syna. Malý pro náš vztah nebyl překážku, spíše jeho matka. Ta jejich rozchod (manželé nebyli) brala/bere dost špatně. Emocionální výbuchy, scény, srdceryvné zprávy, vyhrožování, sebedestruktivní sklony. Útoky směřují proti mému příteli, vyhrožování sebevraždou nabírá na četnosti. Přítel neví kudy kam, spíše se snaží se být “nad věcí”, podle mě však se ho to dotýká více než si připouští. Zmiňoval se mi, že již dříve během jejich vztahu její podobné stavy zažil (když neustála hádky, demonstrativně odjížděla skočit z mostu a podobně). Bojím se i o malého, kdy v necelých 3 letech byl svědkem scény, kdy jeho matku můj přítel zachraňoval před skokem z balkonu. Chci se zeptat, jak se zachovat. Chci příteli pomoct se z těchto problémů dostat, snad na to máme dostatečně silný vztah. Jak si s jeho bývalou poradit a pokusit se jí pomoct, tím myslím odbornou pomoc. Děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.