Problémy s rozchodem

Hanka zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám přítele a celou dobu, co s ním chodím se bojím, že se rozejdem. Je to můj nejdelší vztah a mám pocit, že už to prostě musí skončit, nevěřím tomu, že by to mohlo trvat dlouho a nemám k tomu nějaké racionální důvody si to myslet, prostě je to taková nepříjemná panika. Ještě je asi třeba vědět, že se léčím se schizofrenií. Nevím, jak s tím strachem pracovat, snažím se ho zbavit, ale to úplně nejde. Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Hanko,
pravděpodobně máte v sobě uloženu bolest z rozchodu/ů. Je třeba se zabývat uzdravením této bolesti – rozvíjet v sobě pocit lásky a postupně sebelásky, soucitu… to jsou pocity, stavy, které léčí … je třeba vědomého uzdravování… léčebná meditace  kombinovaná s EFT terapií a vaší každodení praxí může být cesta. Můžete mne kontaktovat.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.