problemy-se-vztahy

David zeptal se před 3 roky

Dobrý den,
už mnoho let mě trápí neúspěšně vztahy a časté střídání zaměstnání.Jsem pohledný vysoký muž který nemá absolutně žádný problém navázat kontakt se ženou, ať to zní sebepovýšeněji, je tomu opravdu tak. Když se seznámím se ženou i s třeba pro mě né příliš atraktivní, stále v tom pokračuji dál, a snažím se to tak brát. Většinou mě taková žena na začátku strašně lichotí a říká mi jak je šťastná a mně se to velmi líbí. Po velmi krátké době se stanu na této osobě závislý i když vnitřně cítím že to není to co hledám, stále ji chci vidět. Přestávám mít zájem o své zájmy,furt jen čekám kdy mi napíše, jakoby nic jiného nebylo. Mám největší pocit že celý problém tkví ve velikosti mého přirození které je průměrného rozměru, neboť jsem velký svalnatý a ta žena si mě představuje ve všem velkého. Mám pocit že po sexu se osoba té ženy mnohdy změní a začíná využívat mé závislosti vůči ní. Mám často pocit že mi lže když mi něco říká a ty citlivé věci mi zůstávají v hlavě mnoho dní. Ještě nikdy se nestalo že bych se s někým rozešel já, což mi přijde absolutně šílené. Když se postoj ke mě změní že mi ta žena přestane lichotit, začínám být paranoidní a jsem na ní verbálně agresivní. Ke konci vždy té ženě vyčítám co se mi na ní nelíbilo, urážim její vzhled, všechno poměrně drsným způsobem. Má agresivita je pouze verbální, nikdy v životě jsem žádné ženě neublížíl. Mám rád když semnou jedná stále v rukavičkách a jakmile se to změní, mám strach že se něco děje. Ve vztahu řeším furt jen těžkosti, neumím si to užívat. Nejsem spokojený s velikostí svého penisu, a mám největší pocit že to vše za to může, kdyby byl větší byl bych vyrovnaný muž. Práce často střídám, vydržím tam chvíli, nemám moc rád kritiku. Největší problém pro mě ale je to, co se týká vztahů se ženami. Se vzhledem nemám vůbec žádný problém a ženy o mě mají zájem, bohužel každá mě brzy opustí. Toužím po stále partnerce avšak nevím jak se zbavit té závislosti na každé partnerce a těch vnitřních minerálů z velikosti penisu aby ta žena ze mě cítila sílu. Proto prosím o radu jak to řešit abych už si mohl najít stálou partnerku, je mi 31 let, moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Davide,
závislost na druhé osobě vzniká tehdy, když máme pocit vlastní méněcennosti. U vás pocitem, že penis je nedokonalý, celkově tím ale  degradujete svoji osobnost na velikost penisu. Zajímavé by mohlo být, kdybyste se poptal žen, proč se s vámi skutečně rozešli… jak se s vámi cítili…. takže zapracovat na sebelásce…. na zranitelnosti … mohu nabídnout individuální terapii online v té věci https://rovena.info/psycholog-online.html 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.