problemy-v-manzelstvi

Tess zeptal se před 4 roky

Dobr den,  S manzelem jsme svoji 2 roky, vztah trva jiz 9 let. Poseldni dobou nam to moc neklape. Resime problemy s bydlenim, radi bychom zalozili rodinu, ale nemame deti kam privest. Manzel navic posledni dobou trpi vykyvy nalad. Rika ze nema pro co zit. Dle jeho slov mne bere uz jako kamaradku s vyhodami nez partnerku, mam mne rad, nechce me opusit. Jen nevime kam a jakym zpusobem nas vztah nekam posunout. Zda mame jit kazdy svou cestou zvlast nebo ne. Navic je v nasem vztahu nuda, ale manzel kazdou mou snahu bagatelizuje, odmita jakekoli aktiviti jako je kino, divadlo, bazen… Dekuji za odpoved

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.