problemy-v-manzelstvi

Jakub zeptal se před 3 roky

Dobrý den. Potřeboval bych poradit žena mě asi před 4 měsíci podvedla a teď kdyz jsem na to přišel by po mě chtěla aby jsme měli každý z nás nejakou bokovku jednou az dvakrat měsíčně. A u me je velký morální problém ja prostě tohle nedokážu nechci nikoho jineho ani si nedokážu představit ze by ho měla ona sam bych se pak na ní nedokazal skoro ani podívat. Kdyz jsem ji na to odpověděl ze si to nepřeju rekla mi že jak chci ale at pozitam s tím ze na to bude pořád muset myslet a ze to mezi nama nebude nic moc. Porad mi rika ze me miluje a nechce odemne nikdy odejit ale ze proste chce aby jsme sli do toho navrhu co mi dala ale ja vim ze bych to proste nedokazal ustat mel jsem co delat ji ted odpustit ten romanek co mela. Mame dve male deti a ja odchazet take nechci miluju ji ale nevim co dal chtel bych vedet jestli by mi nekdo dokazal pomoct jak s tim pracovat. Nechci znicit manzelstvi ale nechci aby me zena nicila timto myslite zo to ma nejake řešení.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.